Proba Slika

Članak iz Slobodne Dalmacije ...

Popusti

 

 

HRVATSKI STRUKOVNI SINDIKAT MED.SESTARA – MED.TEHNIČARA PODRUŽNICA KB SPLIT

 

www.kbcsplit-hssmsmt.com

 

POPUSTI:

 

AUTO ČONDIĆ d.o.o. i EUROHERC osiguranje: 15-30% popusta na gume i montažu PERUTNINA PTUJ: 10% popusta na gotovinu u svim dućanima u RH

 

KOPITARNA-City centar one – Vukovarska 207: 20% popusta na profesionalnu obuću

 

GALEBOVI DUĆANI : popust 10 % za gotovinu i 5 % na kartice

 

Galeb,Domovinskog rata 43 – Split (zgrada Muslimanke)

 

Bartalino,Kralja Zvonimira 71 – Split

 

Robna kuća Dobri – Split

 

Merkator – Solin

 

Galeb,Punta 5 – Omiš

 

Galeb,PC Studenac – Omiš

 

Galeb,Kalelarga 38 – Makarska

 

Galeb-KBC Split

 

ŠKARE TRADE: Ivana pl.Zajca 2 – Split ( popust 10 % na gotovinu )

 

IZVOR OSIGURANJE : Put Brodarice 6/III – Split

 

-10 % popusta za osiguranje automobilskog kaska

 

-10 % popusta za osiguranje imovine

 

-10 % popusta za osiguranje nezgode

 

-5 % popusta za gotovinsko plaćanje (osim za AO)

 

PROFIL INTERNATIONAL: popusti na školske udžbenike,školski pribor i knjige.

 

SUNCE OSIGURANJE: ugovaranje svih vidova osiguranja s naglaskom na dobrovoljno zdravstvenom osiguranju.

 

WÜSTENROT STAMBENA ŠTEDIONICA nudi sklapanje ugovora štednje,krediti za kupnju i izgradnju nekretnina (fiksna kamata),komunalno uređenje građevinskih zemljišta,rekonstrukciju,adaptaciju,popravak i dovršenje postojećih stambenih jedinica,opremanje stanova ili obiteljskih kuća,otplatu postojećih kredita.

 

AUTO HRVATSKA DIJELOVI d.o.o. znatno niže cijene guma i popusti od 10 % na rezervne dijelove i posebne pogodnosti pri kupnji robe iz asortimana i u svim servisima usluge pregleda i zamjene dijelova.

 

ARHEOLOŠKI MUZEJ NARONA nudi 50 % popusta na cijenu ulaznica,besplatno stručno vodstvo za grupe članova veće od 10 osoba.

 

MATICA STANOGRADNJA – SIGMA STAN – kupnja stanova po povoljnim uvjetima,telefon: 01-5390-371 ili e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

CROATIA OSIGURANJE – korisnici Državnog proračuna osigurani su od posljedica nesretnog slučaja. Ugovaranje police dopunskog zdravstvenog osiguranja od 75,00 kuna mjesečno.

 

METRO CASH & CARRY – kartice su kod sindikalnih predstavnika

 

Naknada - godišnji odmor

Obavijest članovima da je ravnatelju upućen dopis po pitanju naknade za vrijeme korištenja godišnjeg odmora, a zbog ukazane potrebe ...

Read more: Naknada - godišnji odmor

Podružnica

 

Podružnica Kbc Split

Podružnica Split je osnovana 1991 godine, do razlaza i osnivanja današnje podružnice HSSMSMT KB Split, dolazi 20.04. 2003 godine, na godišnjoj Skupštini.

 Za predsjednicu podružnice tada je izabrana gospođa Silvana Ganza, koja i trenutno obavlja spomenutu dužnost.

HSSMSMT podružnica KBC Split danas broji 1038 članova, a sami broj članova se nerijetko mijenja.

 

 

   

DUŽNOSNICI PODRUŽNICE KBC SPLIT

Predsjednica:

SILVANA GANZA

021 556 735

 

Dopredsjednica:

IRIS MARIN - PRIŽMIĆ

Pshijatrija

 

O95 900 2330

Tajnica:

IVANA GRGIĆ

Kirurgija

 

O98 937 5369

Blagajnica:

ANITA ČAGALJ

Urologija

557 325 (7325)

 
   
   

 
   
ČLANOVI IZVRŠNOG ODBORA PODRUŽNICE  
       

 

 

     
SILVANA  GANZA   SINDIKAT 0914811428 - 0989091772
IRIS MARIN-PRIŽMIĆ PSIHIJAT. 0959002330 O959002330
MARE SUNARA   INTERNO O919259177
NIKOLINA           MODRIĆ   INTERNO O98476116
NADA  BIOČIĆ   INTERNO O915578870
ZDRAVKA MIKULIĆ   INTERNO O955131813
GROZDANA         VEKIĆ   INTERNO O922856935
JAKA LONČAR   PEDIJATR. O98761667
BJANKA BRAIĆ   NEUROL. O977934950
SNJEŽANA          ŠIMUNDŽA PLUĆNO O98581017
MARICA BOSNIĆ   ZARAZNO O959062638
DINA  ŠVRAGULJA ONKOLO. O953925290
IVANA GRGIĆ   KIRURGIJ. O989375369
JELA GAČINA   KIRURGIJ. O98290175
VITOMIR JURIŠIĆ   KIRURGIJA O995147706
TANJA PLAZIBAT   OČNO O981654705
MELINDA BEROŠ   NEONATOLOGIJA O923083857
ANKICA  MARKETIĆ GINEKOLOGIJA O981386634
DIJANA RADMILO   ANESTEZ. O915285107
NIKOLINA  UDILJAK   CIT O989014994
HELENA PETRIC   ORL O915203850
ANA MINGA   ORTOPEDIJA O98261869
ANITA ČAGALJ   UROLOGI. O917612234
STANA ŠUČUR   DJ.KIRUR. O995772802
PETRANA MILOVAC   FIZIKALN. O915106215
KATICA KUKOČ   NEUROKI. O915486334
VJEKOSLAVA       KARAMAN NEUROKI. O915230956

 

 

NADZORNI ODBOR:    
TONA PAMUKOVIĆ Z.BOL.SRC O915533421
RADOJKA  MILAVIĆ   KIRURGIJ. O911657316
ANASIJA BAKOTA-IVANOVIĆ Z.BOL.SRC O915173866

Dopis - umanjene plaće

Upućen je dopis ravnatelju bolnice, u vezi sa smanjenjem plaća.

Read more: Dopis - umanjene plaće

Subcategories